Perfektní přehled o práci

Dlouho jste připravovali rekonstrukci kuchyňské linky a dbali jste na to, aby bylo vše úhledně a přehledně seřazeno a roztřízeno. Velkou péči jste věnovali správnému rozmístění spotřebičů, abyste při vaření a pečení trávili co nejméně času zbytečnými pohyby. Vaše pečlivost se vyplatila a s uspořádáním nové kuchyně jste více než spokojeni. Přesto však stále něco chybí.

červená paprika

Bohužel máte jen kuchyňský kout, který je orientovaný naproti oknům. Při práci a přípravě jídel si tak stíníte. Tady pomůže zářivka pod linku. Nejen, že bude vaše práce pohodlnější, ale také bezpečnější. Manipulace s ostrými noži, nebo elektrickými spotřebiči, je při špatném osvětlení dokonce hazardem. Vybírat můžete z mnoha typů, nejen podle provedení, ale i podle výkonu.

Hravě, snadno a bezpečně

Vaše stará kuchyňská linka už si zasloužila kompletní rekonstrukci. Nejvíce vás trápil nedostatek místa na pracovní desce a málo úložných prostor. Také nešťastné umístění varného centra bezprostředně u zdi, si žádalo razantní změnu. Teď vaříte s oblibou a lehkostí. Pomohlo vám v tom i dostatečné osvětlení. Na jeho výběru jste si dali skutečně záležet a dostatek světla pod kuchyňskou linkou znamená nejen větší pohodlí při práci, ale také větší bezpečí při krájení, strouhání či jiné přípravě jídla.

složky v kuchyni

Osvětlení přesně pro vás

Máte obavy, že by se typ osvětlení nehodil k vašemu moderně laděnému interiéru? Rádi vaše obavy rozptýlíme. Sortiment je natolik široký, aby uspokojil přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Zářivky od nás se budou ve vašem moderním interiéru a zrekonstruované kuchyňské sestavě perfektně vyjímat.

Nejen provedení a model osvětlení je rozhodující. Zvolit můžete i podle výkonu a barvy světla.

I s malou investicí prozáříte vaši novou kuchyňskou linku. Jaké provedení se vám bude k moderní lince nejvíce hodit?