Skladové kontejnery pomáhají při rekonstrukci objektů

Když zdědíte dům po rodičích či zesnulých prarodičích, může vám buď zcela jeho vnitřní koncepce vyhovovat, anebo budete spíše nakloněni nějakým stavebním úpravám. Ty lze spojit s výměnou elektroinstalace, případně s výstavbou podlahového vytápění, montáží nové kuchyňské linky a pokládkou podlahových krytin, a do seznamu prací lze zařadit i výměnu dveřních zárubní a dveří a výměnu oken.

skladové kontejnery

Takováto rozdělávka je časově náročná a může pokrýt i dobu několika měsíců, a to i tehdy, budete-li některé práce zadávat profesionálům. V každém případě všechny náročnější rekonstrukce objektů vyžadují vystěhovat vnitřní vybavení někam mimo dům, aby nedošlo k jeho poškození, a to může být u těchto objektů problém. Kam vše vystěhovat, když nemáme k dispozici ani garáž, ani kůlnu, sklep, přístavek, dřevník, altán a podobné prostory?

přeprava kontejnerů po moři

Jedno řešení se nabízí, a sice pronájem skladu. Máme na mysli přepravní skladové kontejnery, ano, přesně ty, co putují napříč oceány na obřích zaoceánských lodích, aby přepravily zboží na velmi dlouhé vzdálenosti. Kontejnery jsou zhotoveny z ocelového profilovaného plechu, jsou uzavíratelné a uzamykatelné a bezpečně chrání předměty uvnitř před mechanickým poškozením a povětrnostními vlivy.

Chcete-li si takový kontejner pronajmout, je možné se domluvit na termínu jeho přistavení na vaši parcelu, a na době jeho pronájmu. Potřebujete pouze dostatek volného místa, kontejnery zaujímají v půdorysu rozměry přibližně dva a půl metru krát šest nebo dvanáct metrů a většinou pojmou veškeré vybavení domácnosti. Můžete do jejich útrob uložit nábytek, velké i malé spotřebiče, oblečení, obuv, hračky, knihy, sportovní potřeby, a to podobně, jako když se stěhujete, např. v kartonových krabicích. Do kontejneru nezatéká ani neduje vítr a vaše věci tu budou v bezpečí i před zloději.