Brigáda a pro mě?

Chcete si přivydělat? Ale částečný úvazek je pro vás moc? Co takhle brigáda na pár hodin, a navíc si můžete vybrat podle libosti. Tak neváhej! Byli jste dlouho v pracovní neschopnosti, a ve vašem rozpočtu je to velmi znát? A navíc máte víkendy volné? Nebo děláte od brzkého rána, a odpoledne už jste doma? Tak proč toho patřičně nevyužít a nenajít si brigádu, která vám bude vyhovovat! Nebo víte o svém kamarádovi či kamarádce co by si chtěli něco málo našetřit, ale ještě zatím studují? Tak honem k nám na naše webové stránky. Naše brigády Hitprace vám zajistí třeba i pravidelný příjem, a vy se tak budete cítit o mnoho lépe. A co, když jste maminka na mateřské? Ta si u nás zajisté taky něco pěkného najde.

hitprace

Nabídku máme i pro zaměstnavatele, kteří hledají pomoc ke svým stálým zaměstnancům brigádníky, ať už se jedná o sezónní práci nebo i dlouhodobou. A není na tom vůbec nic těžkého! Stačí pouze zadat informace o vaší firmě, a následně si vytvoříte firemní účet. Pokud se vám, ale nebude dařit, můžete se zajisté obrátit na nás, a my vám rádi poradíme. Naše škála nabídek je pestrá, protože si v našem vyhledávači zadáte vaše město nebo vesnici, a libovolný počet kilometrů. Jde totiž o to, jak daleko chcete dojíždět za svou brigádou. Vždy se to samozřejmě liší od osob, které mají například nějaké omezení, ať už zdravotní nebo nemají hlídání či dokonce ani auto.

hitprace

Pro ty kteří mají vlastní automobil se brigády hledají o mnoho snadněji. U nás si můžete přidat i hlídacího psa. Co je to ten hlídací pes? Nastavíte si vámi vybranou lokalitu, poté zadáte váš e-mail, a následně v jakém okruhu počtu km hledáte brigádu. A jakmile bude v daném okolí brigáda, tento systém vám informaci zašle na e-mail, který jsme vyplnili. Proto se prosím dívejte i do spamu, abyste nepropásli naše jedinečné nabídky. Nemáme, ale jen nabídky brigád, ale kdo hledá v současné dobře práci, ten si u nás také může najít tu pravou! Proto neváhejte a navštivte naše stránky, a s jakýmkoliv dotazem se nebojte na nás obrátit! Jsme tu přece pro vás!