Dlouhé řasy bez parabenů

Která žena by nechtěla mít krásné dlouhé husté řasy? Tak hustotu dohání stále novými a jinými řasenkami, které slibují prodlužování a temný pohled. A když to ženám nestačí, pak si kupují různé vyživovací tyčinky, aby pomohly svým brvám být ještě krásnější a delší. Ale pořád to není jaksi ono. Máme pro vás skvělý tip!

Na trhu je k dostání sérum pro růst řas i obočí. S tímto kosmetickým výrobkem nešlápnete vedle.

kosmetické pomůcky

A co je nejdůležitější pro zdravý růst, jedná se o zcela přírodní složku namixovanou ze samých úžasných podpůrných složek. Což ocení hlavně ženy, které milují a upřednostňují přírodní kosmetiku bez konzervantů, parabenů a jiných přídavků, které mohou vyvolávat a způsobovat alergie. Reakce na alergeny je pak velmi nepříjemná. Začíná pálením pokožky, svěděním, cítíte jako byste měli napjatou kůži a v neposlední řadě se může vyskytnout i nepříjemná vyrážka a otoky. Pak je nutné bohužel dokonce i lékařské ošetření, kdy doktor zpravidla indikuje kožní alergii a předepisuje kortikoidy, které sice mají antialergické účinky, ale bohužel i nežádoucí účinky. Proto je radno vyhýbat se kosmetickým přípravkům, které mohou alergeny obsahovat.

dlouhé řasy

To vám nehrozí v případě séra pro růst řas, jelikož, jak jsme zmiňovali již výše, sestává z čistě přírodních produktů. V tomto urychlovači mezi klíčové složky patří extrakt z quinoi, který je bohatý na rostlinné proteiny, jež posilují růst řas a aminokyseliny, které je vyživují a bojují proti poškození. Dále sem patří:

  • Arganový olej, který je dnes velmi populární pro své zpevňující účinky. Přispívá k omezenému lámání a vypadávání.
  • Ricinový olej, jenž také podporuje růst řas Pulo a ještě navíc hydratuje.
  • Biotin zpevňuje. Biotin je vlastně vitamín B 7 a složky, které ho obsahují, mají léčivé účinky na kožní změny (kožní léze).
  • Kofein prokrvuje a zároveň zlepšuje a urychluje přenos živin až ke kořínkům.