Můžeme vám nabídnout kvalitní autofolie

Vždycky mě zajímalo, jak to vlastně s tím tónováním autoskel je. Co se smí, co se nesmí, jaká je přístupná míra „neviditelnosti“ na zadních sedadlech a v kufru, a také, co řidiče vede k tónování skel u automobilu.

To méně zábavné je říct si, co se smí a nesmí, respektive, co je povolené a do jaké míry. Jak tomu bývá zvykem, na všechno existuje vyhláška, počínaje lékárničkou, zmiňovanou neviditelností za tónovanými autoskly, až po to, jak správně vozit domácí mazlíčky ve vozidle. Věděli jste, že i malinkatý pes musí být připoután bezpečnostním pásem? Dle velikosti lze samozřejmě dokoupit, nutno podotknout, jedině schválené redukce a rozšíření, aby se i tenhle malinkatý pejsek cítil bezpečně a komfortně, jako plnohodnotný člen posádky vozidla.

Nicméně zpět k tónování autoskel. Když se rozhodnete pro tuto úpravu, měli byste se obrátit na firmu, která má k tomuto Osvědčení o schválení technické způsobilosti typu konstrukční části vozidla nebo výbavy a má k tomu atest č. 3770.

autofolie

Například společnost nanofilms.cz tímto osvědčením disponuje a je v celém znění k náhledu a stažení. Společnost NANOFILMS s.r.o. sídlí v Brně. Na stránkách naleznete všechny potřebné technické specifikace jednotlivých variant provedení, které zde nebudu příliš rozvádět. Ono je vždycky nejlepší nechat si poradit od odborníků ideálně přímo na místě, případně využít kontaktní formulář.

štempl

Snad jen k základním požadavkům, nad kterými se každý zákazník při pořízení zamyslí. Proč vlastně zákazník tónování autoskel chce? Jde především o celkový komfort, díky UV ochraně se uvnitř nepřipálíte, zároveň autofólie Brno odráží světlo, takže auto není v letních měsících tak vyhřáté. Vysoká průzračnost je uvnitř zachována, správná volba typu zajistí přirozený vzhled, dlouhou životnost, barevnou stálost, a to vše bez negativního dopadu na životní prostředí. A když necháte na sedačce tašku s notebookem, nikoho jen tak asi nenapadne, že by tam mohla být. Stejně, jako se v práci nebudou divit, s kým to zase vyrážíte na oběd.

Neviditelnost je prostě fajn.