Online služby – z domova již lze opravdu vše

To, že lze podat daňové přiznání online, je již běžná věc, nicméně lze online i založit firmu, bez vyčkávání na úřadech a to do tří dnů od zadání pokynu.
Služba obsahuje:
– Zaplacení pouze zákonných poplatků
– Složení kapitálu pro založení firmy v libovolné výši – od 1Kč
– Přizpůsobení požadovaných dokumentů nové legislativě 2018
– Právní servis v průběhu registrace firmy
– 100% garance zápisu v obchodním rejstříku
– Zapsání sídla firmy dle výběru
– Zastoupení v řízeních týkajících se založení firmy
Jediné co potřebujete navíc, oproti klasickému osobnímu založení na úřadě je program, který umožní elektronický podpis daných dokumentů a registrace. Služba umožňuje jak založení živnosti, společnost s ručením omezeným tak i akciovou společnost.
 dokument a kalkulačka
 
Tak jak lze firmu snadno online založit, tak musíme zmínit, že stejně snadno jde i firmu zrušit. Společnosti zabývající se touto službou, se však již neřídí pouze zákonnými poplatky, ale každá si za zprostředkování určuje cenu svoji.
 
Služba obsahuje:
– Navrhnutí postupu likvidace společnosti
– Prověření veškerých informací
– Příprava dokumentace k likvidaci
– Odvolání statutárních orgánů, likvidace
 
Některé společnosti nabízející tuto službu, garantují likvidaci firmy dokonce do 24 hodin od prvního kontaktu a žádosti.
 soudní kladívko
Mezi žádané online služby patří i online právní poradny. Na právních portálech lze zadat cílenou poptávku na konkrétní případ a odbornou právní pomoc, kterou převezme advokát přímo v daném oboru specializovaný. Nejen, že vám to ušetří čas s hledáním a zjišťováním, kde jaký právník má jakou zkušenost a specializaci, ale navíc i pro začínající mladé právníky je to skvělá příležitost, jak ukázat svoje schopnosti a specializaci, které se přímo detailně věnují. Tyto služby jsou samozřejmě zpoplatněny tak jako většina služeb – každý advokát si určuje svoji sazbu na daný případ, kterou buď můžete respektovat, nebo zadat novou poptávku na levnější variantu.