Pojďte si s námi pochutnat na skvělých jídlech!

Vejděte ….
A ochutnejte naše báječná skvělá jídla plná zaručených jakostních surovin firemní stravování. Velice nám záleží na vašem hodnocení, ale především na tom, abyste si pochutnali, proto si dovolujeme přijít s nabídkou kvalitního firemního stravování. Vyjdeme vstříc chuťovým buňkám vašich zaměstnanců a přistoupíme na změnu ve stravovacích zvyklostech. Věříme totiž na to, že teprve spokojený zaměstnance odvede kvalitní práci. A jaké atributy vedou k tomu, aby byl váš zaměstnance spokojený a pracovat pro vás s chutí?

obložený ovocný talíř

Spokojený zaměstnanec dodá firmě více práce.
Krom toho, že vy mu budete platit mzdu za dobře odvedenou práci, my se postaráme o jeho naplněný žaludek do té míry, že bude plně nasycen a spokojeně a s úsměvem na tváři bude odcházet z kantýny a o to více pak „zabere v práci“, protože bude plný síly a energie!
Vážení zaměstnavatelé, nepodceňujte výběr firmy, která pro vaše zaměstnance připravuje stravování.

Naše firemní stravování Praha vám nabízí vše, co se týká obědů a večeří. U nás nenajdete nepružnost, nepochopení, nekvalitní suroviny, ani nekázeň. Naopak – naši zaměstnanci se s jídlem pro vaše pracovníky pomazlí natolik, že už nebudete chtít jiného dodavatele. A to vše se odvíjí od kvality zpracování, ale také od toho, že dokážeme svou práci dělat s chutí, a především s láskou. A to prostě na našich jídlech poznáte!

chutný studený obložený talíř

Abychom byli konkrétnější, pro přehlednost vám předestřeme naši nabídku.
Standardně pro firemní a závodní stravování nabízíme:

  1. Čtyři druhy hotových jídel.
  2. Tři druhy minutkových pochutin.
  3. Dva druhy studených obložených talířů.
  4. Máme mls i pro vegany – jeden druh svěžího ovocného talíře.
  5. Dva druhy horkých polévek.
  6. Dva druhy točených džusů anebo nápoj, který si váš zaměstnanec sám upraví. Samozřejmostí je od nás dodání cukru, sirupu a citronu.