Život se bez koření neobejde

Život je nuda, pokud se jej nesnažíte trochu zpestřit. Ale pozor, kdo nehledá, ten ani nenajde. Jen tak z ničeho nic o pořádné dobrodružství nezakopnete. Takže pokud se nechcete neustále válet na gauči při sledování televize a toužíte po něčem trochu zajímavějším, odvázanějším, co vás rozpálí, tak vyrazte ven a navštivte únikovou hru Pardubice. Za pár korun zažijete takové odvázané dobrodružství, o jakém už dlouho sníte. A uvidíte, že jakmile se jednou zvednete z gauče a pustíte se do toho, tak vás ta hra pohltí natolik, že nebudete moci přestat a budete okamžitě pátrat po tom, jak si zahrát další.
kruhový labyrint.png

Zkuste něco lepšího, než ležet na gauči
Něco podobného už se stalo mnohým dalším lidem, a to je hlavním důvodem toho, proč po celé republice vzniká jedna úniková místnost za druhou. Lidé totiž zjistili, že žít se dá i jinak, zábavněji. Už nemusíte pouze chodit do práce a po práci domů, a poté trávit celý zbývající večer u televize. Můžete si svůj život užívat naplno, dobrodružně a napínavě a k tomu ještě navíc i se svými přáteli.
žena v masce.jpg
Pusťte se do hry společně s vašimi přáteli
Únikovou hru totiž můžete vyzkoušet ve dvou až v pěti lidech, a někdy i v šesti. Záleží, o jakou konkrétní hru jde. Ale nikdy na ni člověk nebude sám, což je zárukou dobré zábavy. Vaši parťáci se vám při jejím hraní budou více než hodit. Každý totiž do hry vloží něco. Někdo má skvělé logické myšlení, jiný tah na branku a řemeslnou zručnost a ten další třeba umí ostatní vyhecovat k nevšedním výkonům. Svou důležitou roli si v takové hře zkrátka každý najde.
šachovnice a figurky.jpg
Takže si můžete být jistí, že si ji tam najdete i vy, a to i přesto, že o sobě možná nyní pochybujete. Alespoň na šedesát minut se tak budete moci stát hlavními hrdiny vašeho dobrodružství, které vás pohltí. Uvidíte, že se na tom dobrodružství, tajemných hádankách a logických úkolech nakonec stanete tak trochu závislí.