Každé roční období má něco do sebe. Nevěříte?

Kreativitě se meze nekladou

I když je pravda, že většina lidí preferuje jaro nebo léto, najdou se i jedinci, kteří milují podzim nebo zimu. Něco společného mají všechna období. V každém z nich můžeme být kreativní a popustit uzdu své fantazii. Nejbarevnější, co se týče dekorací, bývá jaro a podzim. Na jaře můžeme aranžovat jarní kytičky, barvit vajíčka, zdobit rozkvetlé větvičky. Na podzim můžeme sbírat různé lesní plody a vyrábět podzimní věnec na dveře, nebo třeba truhlíky s chvojím na hřbitovy.barevný_obraz

V létě můžeme naši kreativitu spojit s chuťovými buňkami a experimentovat s příchutěmi domácích marmelád. V zimě si můžeme vytvořit vlastní adventní kalendář nebo adventní věnec a klidně můžeme vyrobit i ozdoby na stromeček. Pokud nechcete kupovat potřeby pro aranžování, existuje spousta návodů na výrobu čehokoliv ze surovin, které máte doma.

Sportovní aktivity

Možná pro vás veškeré sportovní aktivity končí podzimem, ale nenechte se mýlit. I když nelyžujete nebo neběžkujete, můžete skočit na sáňky, to zvládne přece každý. Existují i další aktivity jako je například „snowtubing“, při kterých zažijete spoustu zábavy, a o adrenalin také nebude nouze. Oprášit můžete i brusle, ruku na srdce, kdy naposled jste na nich stáli? Na jaře se těšíme, až vyrazíme do přírody. Můžete jít na procházku, vzít běžecké boty nebo vytáhnout ze sklepa kolo či kolečkové brusle.

vodní_sport

Léto nabízí plavání nebo sjíždění řek, cokoliv s vodou bývá osvěžující v horkých dnech. A na podzim nás láká příroda na procházky či projížďky barevnými lesy.

Na přátele čas vždy

Další společnou věcí, kterou mají všechna období, je setkávání s přáteli. V létě grilujeme na zahradách, v zimě se scházíme v našich oblíbených hospůdkách. Na jaře můžeme posedět s kamarády na zahrádce u kávy nebo piva a hezké podzimní dny můžeme trávit stejně tak. Člověk je tvor sociální a kontakt s ostatními potřebuje. A pokud někdo tvrdí že ne, věřte, že vám neříká pravdu.