Nic ještě není ztraceno

Kolikrát jste jenom toužili po tom, abyste se mohli někdy podívat někam za ty nejvzdálenější obzory! Kolikrát byste dali nevím co za to, kdybyste si třeba aspoň jednou v životě mohli připadat jako praví a nefalšovaní světoběžníci! Koupit si třeba tu nejdražší letenku a vydat se někam na opačný konec světa, tam si pronajmout nádherný pokoj a celé dny se neoddávat ničemu jinému než relaxaci. Jenže to byste museli mít přinejmenším hromadu peněz. Kterou podobně jako většina našinců nemáte a sotva kdy mít budete.
pětistovky v balíčcích
Kolikrát jste třeba toužili projet se ve skutečně luxusním voze! V Mercedesu, Rolls-Royce, Maserati, Lamborghini,… Jenže kde byste na něj vzali? Koupě něčeho takového by vás zruinovala, na tu ani pomýšlet nemůžete, a vlastně ani nějaké to zapůjčení si nikdy nepřicházelo v úvahu. Protože ta cena…
zelené dvoutisícovky
Blíží se vaše kulatiny, kdo ví kolikáté už vlastně, a vy byste je chtěli aspoň jednou jedinkrát doopravdy pořádně oslavit. Aspoň jednou v životě zajít do nějakého opravdu luxusního podniku, nejlépe po boku nějaké té spanilé profesionální společnice, aspoň jednou to tam jaksepatří roztočit, aby bylo jednou na co vzpomínat! Jenže to zjevně zase nevyjde kvůli těm zpropadeným penězům, jichž zase nemáte tolik, kolik by bylo potřeba.
Život je prostě krutý. Nic skvělého zřejmě nikdy v životě nezažijete. A to jenom proto, že…
… že jste dosud nepřišli na . Na možnost, jak snadno a rychle nějaké ty peníze získat.
Kdybyste totiž něco jako americká hypotéka objevili, sotva byste uvažovali tak, jak je popsáno výše. Protože už byste možná dávno znali svět, dávno byste věděli, jak se takové luxusní vozidlo řídí, mohli byste se nedočkavě těšit na to, až budete mít to blížící se jubileum. Mohli byste to všechno a možná i leccos navrch.
Protože zmíněný produkt od některé z nebankovních společností může být tím pravým, ne-li přímo jediným řešením. Stačilo by si u nich peníze půjčit, což by na rozdíl od banky nebyl žádný problém, stačilo by se zaručit nějakou tou nemovitostí za to, že je zase jednoho dne, klidně až v průběhu třiceti let, vrátíte, a už byste si mohli začít plnit své sny. Klidně i bez ohledu na to, že nejste rozhodně žádní multimilionáři.
A pak byste mohli pyšně vyprávět všem přátelům a známým o tom, jaké to vlastně všechno je. Namísto abyste museli předem o svých snech vyprávět nějakým těm tradičním bankéřům. Kteří by vás s největší pravděpodobností nejspíše jen s nezájmem vyslechli a pak na vaši žádost dali razítko „Zamítnuto“.