Pokud jste alergici a máte bazén

Ne každý snese chlorovaná koupaliště a veřejné https://video.aktualne.cz/z-domova/cesko-celi-obrovskym-vedrum-nataceli-jsme-na-prazskych-koupa/r~8062e58a55be11e79680002590604f2e/ bazény, vůbec kterékoliv městské koupání, kde je nutné dodržovat normy na kvalitu vody a je tedy nutné do vody pravidelně vhánět velké množství chloru, který ničí veškeré bakterie a další znečištění, které by mohlo způsobit následný pokles oné kvality. Pokud jste si pořídili přesně z tohoto důvodu vlastní bazén, který jste umístili na zahradu, tak možná stojíte ještě před větším dilematem. Co dělat, abyste opravdu důkladně čistili vodu ve vašem bazéně, aniž byste tam museli lít onen chlór, na který jste alergičtí.
plavající žena v bazénu

To je otázka, na kterou odpovídá přesně to naše řešení pro vás, jedná se o kyslíkové tablety. Tyto tablety jsou ideálním řešením pro vás, váš bazén nebo klidně i vaši vířivku, kterou můžete mít doma. Kyslíkové tablety jsou právě vhodné i pro vířivky, protože chlorovaná voda se nemusí nutně nacházet pouze v bazénu, ale můžete ji najít také ve vířivkách, kde ještě přitěžuje teplá voda a případné chlorové výpary.

Máme hned několik různých balení kyslíkových tablet v nabídce, což se vyplatí pro všechny, kteří potřebují buďto menší balení, které by mohli spotřebovat, nebo větší balení, pokud máte doma opravdu velký bazén či třeba čistíte vodu v bazéně častěji.
děti v bazénu s nafukovacími kruhy
Kyslíkové tablety mají tu největší výhodu v tom, že voda, takto čištěná, nezíská ani onen typický „zápach“ chloru, kterého si všimnete právě na veřejných koupalištích a bazénech. Určitě poté nedráždí pokožku a nevyvolává také alergické reakce, jako například chlór. Se správným dávkováním se chloru můžete vyhnout i doma, pohodlně, aniž byste museli dělat cokoliv extra, aniž byste si museli pořizovat drahé přístroje a kdo ví co všechno. Takhle jednoduše hodíte pár tablet do bazénu a máte hotovo, nemusíte nic řešit a můžete se bezstarostně koupat ve vašem, aniž byste se museli starat o okolní plavce nebo vaše vlastní zdraví.