Poskočte si

Odjakživa je pohyb přirozenou součástí našeho života. Od prvních krůčků se nezastavíme až do pozdního věku. Je povinností rodičů, aby děti co nejvíce podporovali v jejich rozvoji a dopřávali jim maximum možností k aktivnímu pohybu. Aktivní dítě rovná se zdravé dítě. Máte rodinný domek a zahradu? Měli byste pořídit svým dětem dětskou trampolínu. Není nutné ji kotvit v zemi, kovový rám je z pozinkované oceli, odolné proti povětrnostním vlivům. Síť je dostatečné pevná, aby zachytila dítě v případě pádu. Odrazová plocha je z kvalitního polypropylenového materiálu. Budete-lis e o ni řádně starat, vydrží mnoho let. Dětská trampolína se prodává v několika velikostech. Vždy má ochrannou síť.

trampolina

Nikdo si nechceme ani představit, že by nastaly ještě někdy další lockdowny, ale i v běžném životě máme někdy chvíle, kdy se nám jednoduše po práci už nechce chodit s dětmi někam na dětské hřiště. Tzv. vypustit děti do zahrady je příjemné pro rodiče i děti. Děti skáčou a rodiče mají čas na kávu. Nenechávejte ale děti nikdy na trampolíně samotné, vždy buďte v dohledu. Skákáním na trampolíně se dá příjemným způsobem zpevnit tělo a určitě není tato aktivita jen pro děti.

trampolina

Za hodinku skákání na trampolíně spálíte dvakrát více než za hodinu zumby. Navíc za pár hodin zumby zaplatíte tolik jako za novou trampolínu. Hodně žen má problém jít cvičit do kolektivu, stydí se, takže skákání na trampolíně ve skrytu vlastní zahrady může být prima řešením. Máte pocit, že máte hyperaktivní dítě? Dopřejte mu dostatek pohybu na dětské trampolíně. Dětská trampolína se při dětských oslavách stane středem pozornosti všech dětí, a možná i dospělých. Nechte děti vyřádit se venku na zdravém vzduchu, budou spokojené, odolné proti nemocem a v neposlední řadě budou mít vždy důvod pozvat si na návštěvu kamarády a zařádit si s nimi do vyskákání posledních sil.