Váš osobní jedinečný styl

Když procházíte obchody, naleznete oblečení i doplňky všech možných druhů a stylů. Moderní, třpytivé, roztomilé, ghotické, punkové, sportovní, a mnoho dalších. Co když ale nezapadáte do žádné z těchto škatulek, a toužíte po něčem jedinečném, osobním? Vytvořte si svůj vlastní styl. Jak na to?

sluneční brýle

Oblečení

Nejlevnější variantou je si oblečení upravit dle svého. Pomocí různých barev na textil můžete navrhnout na již zakoupených kouscích oděvů vlastní vzory, motivy, nebo nápisy. Za pomoci nůžek, jehly a nití pak můžete oblečení zvětšit, zmenšit, přetvořit. V rámci šetrnosti můžete oblečení k tvoření nakoupit v second handech, nebo požádat přátele o kousky, které se chystají vyhodit. Z minisukně tak můžete udělat krásný topík. Na obyčejné šaty si můžete našít například perličky, nebo dřevěné korálky. Ze starých riflí lze snadno udělat pohodlné šortky, z velkého šátku zase stylové letní šaty. Je to jen a jen na vás.

V případě že nejste zrovna zruční, zkuste si najít šikovnou švadlenku, a pár kousků na míru si u ní objednat. Můžete si tak vybrat látku, střih, případně i aplikaci, nebo nášivky. Navíc tak přispějete k rozvoji drobných podnikatel, a budete mít kousky, které zaručeně nikdo nemá.

Šperky

Ti nejzručnější z vás si mohou zkusit šperky vyrobit sami. Není to však tak snadné, jak to vypadá, a je ideální předem navštívit nějaký kurz. Pokud chcete sázku na jistotu, můžete si nechat vyrobit šperky na míru, které budou dle vašich představ, a ponesou vaše poselství. U nás v česku tvoří jedinečné autorské šperky Adelvomack.cz šikovná klenotnice Adéla Vomáčková, jejíž šperky nelze s ničím jiným srovnávat. Nejlepším způsobem, jak získat přesně takový šperk, jaký chcete, je kontaktovat ji, a sejít se osobně.

zlatý náramek

Boty

Shánět ševce nejspíš nebude tak snadné, a určitě by vás to nepřišlo levně. Můžete si však upravit již koupené boty. Bílé tenisky lze pomocí barev na textil proměnit v umělecké dílo, na baleríny, či lodičky, lze pomocí speciálního lepidla přidat zdobení v podobě mašlí, aplikace, nebo korálků.