To nej na webu

Prostě, každý, kdo se na stavbě webu nějak podílí, usiluje o to, aby právě jeho činnost byla prohlášená za tu nej. Jenže zeptejte se obyčejných lidí, a uvidíte kde je pravda. Ty nezajímá ani SEO, ani zabezpečení, ani v čem je to děláno, ale zajímá je především vzhled. Takže nejdůležitější asi bude grafik, děj se, co děj.

Tvorba www stránek Brno má k dispozici všechny tyto lidi, a ještě spoustu dalších. Každý dělá to své a výsledek pak vidíme na svém monitoru.

znázornění webu

Udělat stránku, tedy přesněji web, a ještě přesněji webovou stránku hezkou graficky, ale také funkční není práce jen tak pro někoho. Postačí-li vám jen obyčejné neprodejní, můžete využít nějakého redakčního systému, jako je Joomla, WordPress, nebo jiného. Avšak zapamatujte si, že pokud nemáte minimálně základy HTML, budete se vždy muset jakž takž držet šablon, které ne vždy musí vyhovovat. Ne, že by jich bylo málo, to ne, jistě si vyberete, ale například pro prodej je stěží použijete. Tady už musí, nebo by měla nastoupit „těžká kavalérie“, kterou ovládají právě lidé z tvorby www stránek Brno.

Oni totiž vědí, že když kupříkladu začnete na webu pracovat, už zde by měl nastoupit odborník na SEO, protože to by mělo jít ruku v ruce již od začátku existence webu. Samozřejmě, že lze toto přidat později, ale už to zabere více práce a je to o dost složitější.

hotový web

Výsledkem práce by měla být vzhledově hezká stránka a samozřejmě i funkční. Pokud tam nemáte nějaké složitosti jako na prodejních webech, neměl by být problém, v šablonách se tyto potíže skoro nevyskytují, ale jakmile dojde k něčemu složitějšímu…

Nu a pak nastává ten slavný den kdy končí testovací provoz a web je spuštěn naplno a pro lidi. Zde už přichází na řadu další faktory, jako traffic, rychlost čtení a další. Web by měl fungovat bez jakýchkoli zádrhelů a také by se měl zobrazit hned nahoře. Tím je jasné, že lidi z Brna odvedli perfektní práci.