Rezervujte si svou skvělou dovolenou již nyní!

Plánujete pohodovou dovolenou za příznivou cenu? V tom případě je ten nejlepší čas na to, abyste si právě nyní rezervovali svá místa v autobuse do Chorvatska. Výběrem nejoblíbenější letní dovolenkové destinace všech Čechů jistě neuděláte chybu. Vždyť právě Chorvatsko nám leží na dosah ruky a můžete zde očekávat ty nejlepší podmínky pro to, abyste zde strávili opravdu příjemnou dovolenou bez zbytečného stresu.

město

Pokud jde totiž o počasí, a o to jde v případě dovolené v první řadě, tak máte jistotu, že vám vyjde. Modrá blankytná obloha se zářícím sluncem je v létě u Středozemního moře naprostou samozřejmostí, a pokud se už přece jen přižene nějaký ten mrak, tak brzy zase zmizí.

Čekají na vás příjemné oblázkové pláže u azurového moře a drobné ostrůvky jsou na dosah ruky, takže si zde přijdou na své jak všichni plavci, tak také ti, kdo se rádi potápějí anebo šnorchlují. Všechny vodní radovánky i výlety na jachtě zde mají zelenou.

Počítat můžete také s příjemným ubytováním a je jisté, že si zde dobře vyberete, ať už chcete spát v apartmánu, hotelu anebo pod stanem. Širokou nabídku ubytování navíc doplňuje možnost ubytování v soukromí, které nabízí celá řada místních lidí, takže si můžete být jistí, že volný pokoj bez potíží najdete i v případě, kdy přijedete tak zvaně naslepo bez zajištěného ubytování.

západ slunce

A co je dále důležité? Jistě i to, že místní ceny jsou velice příznivé, takže si můžete dopřát i trochu toho luxusu za přijatelné ceny. Na své si zde přijdou ti, kteří se v noci rádi dobře vyspí, stejně jako ti, kteří holdují nočnímu životu v roztančených uličkách. A od věci není ani to, že v Chorvatsku se bez potíží dobře domluvíte. Chorvatština i čeština jsou slovanskými jazyky se stejnými kořeny, a pokud by vám náhodou dělalo potíže Chorvatům porozumět, tak si můžete být jisti tím, že oni vám budou rozumět velice dobře.