Zahradní technika

Zahradní technika je neocenitelný pomocník při úpravě zahrady. Po zahradní technice nemusíte sáhnout jen při úpravě trávníku, i když právě tady se nám nabízí využití různých druhů sekaček. Pro opravdové lenochy bude tou pravou volbou využití robotické sekačky. Nastavíte si požadovaný program a v klidu si můžete na terase vypít kávu. Robotická sekačka už udělá všechnu práci za vás a vy se nemusíte o nic starat.
sekačka se zásobníkem
K založení dokonalého zeleného a hustého trávníku vám bude chybět výkonný elektrický provzdušňovač díky, kterému nemusíte trávník vertikulovat manuálně.
Při zahradnických pracích rozhodně nevyužijeme pouze sekačky na trávu. Po celé vegetační období nás čeká na zahradě ještě spousta jiné práce. Společně s úpravou trávníku jde ruku v ruce úprava živého plotu. Můžeme samozřejmě zvolit úpravu živého plotu manuálními nůžkami nebo si vzít na pomocelektrické nůžky. S minimální pracností budete mít upravený živý plot do požadovaného tvaru.
sekačka před domem
Nepostradatelným pomocníkem se vám stane křovinořez nebo strunová sekačka, která se bude spíše hodit pro menší zahrady. Bez potíží vysekáte trávu v hůře dostupných místech kolem domu, mezi záhony nebo ve špatně dostupných místech zahrady. Práci se strunovou sekačkou zvládnou bez potíží i ženy.
Kultivátor vám pomůže udržet úrodnou půdu díky prokypření, ke kterému ho použijete. Budete osvobozeni od kypření půdy rýčem.
Nepřejete si na podzim hrabat stále dokola spadané listí, a přesto chcete, aby vaše zahrada byla dokonale upravená? Hrabání listí je nikdy nekončící práce. Nezoufejte a vezměte si na pomoc vysavače listí. Úplně práce zbaveni sice nebudete, ale rozhodně si ji zjednodušíte a úklid listí si alespoň zjednodušíte a zefektivníte.
zahradní kolečko
V zimě oceníte použití sněhové frézy.
Zahradní techniku využijete bezezbytku celoročně. Ušetříte si nejen čas, ale hlavně namáhavou práci.